Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Po bënin s*ks në makinë, çifti luan pa dashje frenat e dorës dhe përfundon poshtë... (FOTO)

Po bënin s*ks në makinë, çifti luan pa dashje frenat e

Një çift ka përfunduar duke u rrokullisur poshtë një kodre, teksa ndodheshin në makinën e tyre duke bërë seks. U desh ndërhyrja e policisë që ata të dilnin gjallë nga mjeti tip “Toyota Yaris”.

Dyshja ishte duke kryer marrëdhënie kur kanë lëvizur frenat e dorës, e si pasojë makina ka nisur që të lëvizë derisa ka përfunduar poshtë kodrës.

“The Sun” shkruan se Policia e Derbyshire ka publikuar në “Twitter” fotografitë e çmendurisë së çiftit,pasi e shpëtoi.

Po bënin s*ks në makinë, çifti luan pa dashje frenat e

“Në një vend të panjohur në Derbyshore, një çift kishte parkuar makinën Yaris dhe po forconin marrëdhënien e tyre. E teksa po bënin këtë, frenat e dorës janë shkyçur dhe mjeti u rrëzua poshtë një kodre. #palëndime”, shkruan policia teksa poston edhe fotot.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore