Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Po bën lojë të pistë"/ Blerimi fut në sherr Princin me Aristelën

"Po bën lojë të pistë"/ Blerimi fut në sherr

Duhet të ishte një takim vetëm mes Princit dhe Aristelës, por vëmendjen e mori sërish Blerimi.

Aristela dhe Princi u "përplasen" lidhur me Blerimin.  Vajza iu ankua Princit se pse ia përmendi emrin Blerimit, ndërsa ky i fundit i tha se  Blerimi po luan lojë të pistë dhe kjo ishte arsyeja se përse e kishte përmendur.

“Përse e përmende Blerimin atë ditë?”, tha Aristela.

“Blerimi po luan një lojë të pistë aty”, tha Princi.

“Më keni përmendur në tre takime”, tha Blerimi në studio pas shfaqjes së pjesës së parë të takimit.

Pas debatit mes Blerimit dhe Princit, Aristela është shprehur se është faji i atij të fundit.

“Ty ta bën shumë mirë që të thotë mashtrues se bëheni shokë me njëri-tjetrin, konsumoni gjëra të tjera”, tha Aristela.

"Po bën lojë të pistë"/ Blerimi fut në sherr"Po bën lojë të pistë"/ Blerimi fut në sherr"Po bën lojë të pistë"/ Blerimi fut në sherr

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore