Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“PM dhe Dagz tradhtuan Fifin”/ Aktorja e njohur: Mllefin e kam me opinionisten

“PM dhe Dagz tradhtuan Fifin”/ Aktorja e njohur: Mllefin e kam me

Shqipëria Live - Aktorja e njohur, Flutura Gashi, ka shpërthyer në akuza ndaj dy djemve Kosovar, DJ PM dhe DJ Dagz pas situatës së Fifit, të krijuar të martën mbrëma në spektaklin e “Big Brother VIP”.

Ajo ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku sipas saj, dy shokët e kanë tradhtuar këngëtaren e njohur, pasi kanë frikë që të penalizohen.

Gashi ishte në një lidhje “Skype” me emisionin “Shqipëria Live”, ku u shpreh se mllef ka edhe me opinionisten, Balina Budinaku.

“PM dhe Dagz tradhtuan Fifin”/ Aktorja e njohur: Mllefin e kam me

“Kanë frikë të jenë si Graniti. Fifin po e çudisin ata dy hutat e Kosovës aty brenda. E gjithë ajo që ndodhi aty, ndodhi për shkak të Pajtimit dhe ai nuk reagoi. Unë në fakt e kisha mllefin te analistja, se ata të dy. E ekzagjeroi në mendimin e saj.

Ajo tha Fifi kërkon vëmendje në situata të caktuara, duket se ajo po kërkon vëmendje. E ka personale me Fifin. Është hera e katërt pa asnjë arsye flet kështu”, tha Gashi në emisionin “Shqipëria Live”.

“PM dhe Dagz tradhtuan Fifin”/ Aktorja e njohur: Mllefin e kam me

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore