Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Plasin puthjet në buzë në studion e Përputhen/ Andi surprizon Jasminën, Atdheu i shkon pas Sarës

Plasin puthjet në buzë në studion e Përputhen/ Andi

Diçka e pandodhur kurrë më parë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Përputhen Prime. 

Andi papritur është çuar nga karrigia, për të surprizuar Jasminën me një dhuratë.

Ai i tha të zgjidhte njërën dorë dhe ajo zgjodhi atë bosh, dhe Andi i rrëmbeu një puthje. 

Por disa sekonda më vonë nga vendi i tij u ngrit edhe Atdheu që i dha një puthje Sarës. 

Për të bindur opinionistin Arjan Konomi, djemtë u ngritën edhe një herë për t'i puthur vajzat. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore