Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Plas" sherri mes Kiarës dhe Oltës: Këto kunja dhe ironi nuk i duroj dot...(VIDEO)

"Plas" sherri mes Kiarës dhe Oltës: Këto kunja dhe

Kiara dhe Olta debatuan ashpër në oborr pasditen e sotme. Sherri i tyre lindi për shkak të një reagimi pa lidhje të Oltës, thotë Kiara, për ditëlindjen e tezes së saj.

Kiara tha se edhe pse ajo i ka thënë miliona herë që e ka xhan, Olta bën sikur nuk e dëgjon.

Olta u shpreh se me të gjitha situatat që kanë ndodhur në shtëpi, Kiara i ka thënë se i ka vënë vizën Luizit. Edhe pse e ka thënë këtë gjë tha Olta, del sot dhe uron tezen me Luizin.

Kjo situatë nuk i pëlqeu Kiarës dhe i tha Oltës se i foli me ironi, duke i thënë ‘ja po e uron me këtë pa lidhje’.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore