Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Personi më i mahnitshëm”/ Pas 41 vitesh miqësi, fejohet çifti i famshëm

“Personi më i mahnitshëm”/ Pas 41 vitesh miqësi,

Aktori i njohur, Blair Underwood, është fejuar. Këtë e ka zbuluar vetë 58-vjeçari përmes rrjeteve sociale se është fejuar me Josie Hart, shoqen e tij prej shumë vitesh.

“Personi më i mahnitshëm, brilant, i bukur, gazmor dhe mendjemprehtë që njoh, e cila vazhdimisht e jeton jetën me zë të lartë”, shkroi aktori krahas një fotoje.

“Personi më i mahnitshëm”/ Pas 41 vitesh miqësi,

“E ardhmja është një vajzë e çmendur dhe e ndritshme. Askush nga ne nuk e di se ku do të na drejtojë Zoti në shtigjet tona. Ajo më ka mbështetur që para se të bëhesha aktor. Kur një miqësi 41-vjeçare të godet pas kokës dhe të lulëzon në romancë, ti ngrihesh, i kushton vëmendje dhe ec përpara në shenjë mirënjohjeje”, ka zbuluar aktori i njohur.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore