Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Personazhet e famshëm nuk kanë të ndalur! 11 veshje të vipave të huaj që na kanë lënë pa fjalë...

Të famshmit njihen për kapërcimin e kufijve në modë, dhe me kalimin e viteve, ne kemi parë disa pamje vërtet të guximshme dhe të çmendura që vetëm ata mund t’i bënin. Nga Doja Cat tek Katy Perry, këta yje na kanë treguar se moda është e gjitha për të marrë rreziqe dhe për t’u dalluar. Le të shohim 11 personazhe të famshëm që kalojnë kufijtë kur bëhet fjalë për sensin e tyre të stilit.

Emma Corrin

   

        Conan Gray

    

     Daniel Lismore

    

      Katy Perry

 

       Freddie Mercury

 

    Winnie Harlow

 

       Elena Lenina

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore