Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Për’puthen” është një program i vërtetë”, Fation Kuqari flet edhe për Fifin: Është... (FOTO)

“Për’puthen” është një program i

Edhe pse u bënë disa ditë që ai është larguar nga “Për’puthen”, vijon të komentohet shumë në rrjetet sociale. Është fjala për Fation Kuqarin, i cili vendosi që të largohej nga programi pas një debati që pati me një nga konkurrentët, Erin.

Së fundmi, ai ka qenë i ftuar në emisionin “Roped With Olsi”, ku ka folur për emisionin “Për’puthen” dhe marrëdhënien e tij që ka me këngëtaren e njohur, Fifi.

“Për’puthen” është një program i

Teksa po fliste për reality show-n, Fationi tha se “realisht i ka thyer të gjitha rekordet dhe nuk mund ta mohojë askush”.

I pyetur nëse ishte i vërtetë emisioni, ish-konkurrenti tha: “Normalisht që është i vërtetë, prandaj dilja nga vetja unë në shumë gjëra. Është shumë, shumë e vërtetë gjithçka, sepse thoshin disa jo ke program, po ti kisha bërë me program nuk do isha zënë me asnjë unë aty. Mund të kishin bërë aleanca me njëri-tjetrin, i mendon në shtëpinë e vet dhe i bën. Por që në program nuk kishte asgjë”.

“Për’puthen” është një program i

Nga ana tjetër kujtojmë se Fationi dhe këngëtarja e dashur për publikun, Fifi, janë përfolur së fundmi për një lidhje të mundshme. Kjo për shkak të disa postimeve që kanë bërë në rrjetet sociale.

Por ish-konkurrenti i “Për’puthen” ka zbuluar se ata po bashkëpunojnë së bashku për një projekt.

“Për’puthen” është një program i

“Fifi është një këngëtare shumë e mirë, një vajzë shumë e mirë. Mund të them që është një projekt. Do më shikoni si këngëtar, si ta quaj di model, si figurant?”, shtoi Fationi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore