Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Për’puthen” apo “Kepi i Tundimeve”? Olsa Muhameti zbulon se cili nga programet i ka falur më shumë të ardhura!

“Për’puthen” apo “Kepi i Tundimeve”? Olsa

Padyshim që “Për’puthen” ka qenë një nga risitë e ekranit shqiptar dhe një ndër emisionet më të përfolura që prej fillimit të programit. Nuk ka të madh e të vogël që mos nëse nuk e ndjek të paktën të ketë dëgjuar për të.

Autorja e emisionit të dashurisë, Olsa Muhameti para pak muajsh dha një lajm shumë të mirë për të gjithë dashamirësit e këtij programi.

“Do flasim gjatë për Për’Puthen e jashtëzakonshme, që pritet të nisë në shtator, tërësisht e ndryshuar”, zbuloi Muhameti.

“Për’puthen” apo “Kepi i Tundimeve”? Olsa

Pra, autorja jo vetëm që tregoi se do të rinisë por do të vijë edhe me një format ndryshe. E teksa nga ana tjetër ka treguar se ka qenë e angazhuar me programin më të ri që sapo ka nisur, ‘Kepi i Tundimeve’, Olsa me anë të një ‘Ask-u’ të bërë së fundmi, teksa është pyetur nga një ndjekës ka zbuluar se cili nga dy programet që mbajnë autorësinë e saj ka fituar më shumë.

““Për’Puthen” padyshim”, ka shkruar shkurt Olsa Muhameti.

“Për’puthen” apo “Kepi i Tundimeve”? Olsa

Ndërkohë kujtojmë se “Kepi i Tundimeve” është programi më i ri që ka nisur në Top Channel me autore, Olsa Muhametin dhe transmetohet çdo të premte në orën 21:00.

10 konkurrentë, të rinj, seksi, aventurierë, do t’ju duhet të bashkëjetojnë në një vilë ku nuk do të mungojnë sfidat, lojërat dhe tundimet padyshim. Mirëpo, mes tyre nuk duhet të marrëdhënie intime apo puthje pasi buxheti i tyre do të ulet.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore