Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Perfeksion”/ Ish-e dashura e futbollistit të famshëm komenton fotot e modeles shqiptare

“Perfeksion”/ Ish-e dashura e futbollistit të famshëm

Ajo është një nga vajzat më tërheqëse të showbiz-it në vendin tonë. Është fjala për Oriola Marashin, e cila tashmë është edhe një nga modelet më të kërkuara nga shumë kompani veshjesh.

Modelja seksi është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit foto e video shumë "hot". Imazhet e saj marrin menjëherë vëmendjen e të gjithëve dhe komentohen gjatë nga fansat e saj të shumtë. 

“Perfeksion”/ Ish-e dashura e futbollistit të famshëm

Por mesa duket veç ndjekësve, ka edhe persona të famshëm që i thurin elozhe modeles bukuroshe. Së fundmi i ka shkuar edhe ish-e dashura e Neymar, Natalia Barulich. “Perfeksion”, shkruan 29-vjeçarje, e cila veçse modele edhe ka kënduar.

Madje ajo dhe njihet edhe për lidhjen e saj me këngëtarin e njohur Maluma.

“Perfeksion”/ Ish-e dashura e futbollistit të famshëm

“Perfeksion”/ Ish-e dashura e futbollistit të famshëm

“Perfeksion”/ Ish-e dashura e futbollistit të famshëm

“Perfeksion”/ Ish-e dashura e futbollistit të famshëm

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore