Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Përfaqësuesja më e denjë e bukurisë shqiptare”/ Fotot e Adrola Dushit që fansat u dashuruan pas saj (FOTO)

“Përfaqësuesja më e denjë e bukurisë

Prej kohësh, Adrola Dushi njihet si një nga vajzat më të bukura në vendin tonë. Modelja bukuroshe është mjaft e pëlqyer nga publiku dhe merr komente të pafundme në lidhje me bukurinë e saj.

Adrola, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale, ka postuar së fundmi në “Instagran” disa poza, ku shfaqet në super formë. Por kësaj radhe vëmendjen e ka marrë mbishkrimi në foto.

“Përfaqësuesja më e denjë e bukurisë

“Trashëgimia shqiptare! Ne jemi raca më e bukur në botë”, ka shkruar nëna e një djali. Kjo ka hapur paksa debat mes ndjekësve të saj, pasi ka nga ata që nuk mendojnë kështu, e ka të tjerë që janë plotësisht dakord me të.

“Ti je e bukur mi gocë, jo gjithë raca. Ti pooo, të gjithë se diii”, i shkruajnë disa ndjekës. Por nga ana tjetër ka edhe komente të tipit: “Po jemi”.

Ndërsa një tjetër ndjekës i ka shkruar se “ajo është përfaqësuesja më e denjë e bukurisë shqiptare. Ikonë”.

“Përfaqësuesja më e denjë e bukurisë

“Përfaqësuesja më e denjë e bukurisë

“Përfaqësuesja më e denjë e bukurisë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore