Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Përditë e më shumë po shkon gropë!”/ Luizi kapet me Tean: Po më surprizon

“Përditë e më shumë po shkon gropë!”/ Luizi

Luizi dhe Tea tashmë prej ditësh janë kthyer në rivalë, brenda në shtëpi. Sapo doli nga izolimi, Luizi nisi ‘sulmet’ ndaj pesë personave që votuan kundër daljes së tij dhe Efit nga dhoma.

Luizi i tha Teas se gjithmonë e më shumë po shkon në gropë dhe se kjo gjë po e surprizon atë çdo ditë.  

Ai i tha Teas të bëhet e mirë, ndërsa shtoi se edhe këtë javë do të shpëtoi nga eliminimi, pasi sipas tij do të dalë Eni.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore