Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Për shpirt të babit"/ Luizi i kërkon falje Armaldos: Asnjë s'të do këtu sa ne të 3

"Për shpirt të babit"/ Luizi i kërkon falje Armaldos:

Luizi dhe Armaldo u sqaruan sot në mëngjes për debatet që patën një natë më parë.

Luizi i tha Maestros se nuk ka pse merr çdo gjë si provokim, pasi ndonjëherë ai flet me shaka. Gjatë gjithë ditës së sotme, Armaldo i mbajti qëndrim Luizit, pasi u ndje i ofenduar nga debatet mbrëmjen e kaluar.

“Për shpirt të babit nuk të don njeri këtu sa ne të tre”, i tha Luizi Armaldos.

Ai shtoi se nëse ai e ka marrë seriozisht debatin e mbrëmshëm, turp t’i vijë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore