Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Për pak sa nuk tregoi gjoksin në “Instagram”, Real 1 ngacmon Era Istrefin: Po dua me ja... (FOTO)

Për pak sa nuk tregoi gjoksin në “Instagram”, Real 1

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm, Era Istrefi, ka ndarë së fundmi me ndjekësit disa foto shumë “hot”. Në njërën prej këtyre imazheve i dallohet gjoksi, të cilin e ka mbuluar me emoji.

E kaq ka mjaftuar që Real 1 të hidhet sërish në aksion dhe komenti i tij ka marrë të gjithë vëmendjen.

Për pak sa nuk tregoi gjoksin në “Instagram”, Real 1

“Po du me ja hongër c…. Era Istrefit.”- shkruan ai, ndërsa sërish s’ka marrë asnjë përgjigje nga këngëtarja.

Nga ana tjetër kujtojmë se Istrefi i është bashkuar listës së personazheve të njohur publikë që kanë kryer vaksinimin kundër Covid-19. Vetë ajo ndau ditën e djeshme në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku tregonte procesin e vaksinimit, duke dashur të ndërgjegjësojë gjithashtu të gjithë ndjekësit e saj. 

Për pak sa nuk tregoi gjoksin në “Instagram”, Real 1

Për pak sa nuk tregoi gjoksin në “Instagram”, Real 1

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore