Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ka futur dy kg plastikë”/ Luizi nuk përmbahet: E nxjerr gjoksin jashtë dhe thotë pse më shikon

“Ka futur dy kg plastikë”/ Luizi nuk përmbahet: E nxjerr

Mëngjesin e sotëm i pari që u zgjua nga shtëpia e “Big Brother VIP2” është Bjordi Mezini. Më pas ishte Luiz Ejlli ai që u zgjua dhe nisi muhabetin me regjisorin e njohur.

Dy banorët kanë folur rreth mënyrës së komunikimit të këngëtarit me vajzat në shtëpinë e “Big Brother VIP2”, sidomos me Tea Trifonin.

Luizi u shpreh se nga goja e tij nuk ka dalë asnjëherë se “ajo është e shëmtua”, por nuk është në gustot e tij.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Po të pyes me shpirt a ka shtuar gjë

Bjordi: Nuk është argument të merresh me një defekt

Luizi: Nuk është defekt o vlla, nuk e ka bërë kush me zor me i bërë, i ka bërë vetë, për t’u dukur e bukur

Bjordi: Nuk e di unë çfarë ka bërë

Luizi: Ka bërë gjoksin, ka futur dy kile plastikë

Bjordi: Nuk të takon ty, ça lidhje ka me muhabetin

Luizi: Po them fakt, nuk jam duke trilluar

Bjordi: Mbase e ka bërë për pasiguritë e veta, ti e preke mu aty

Luizi: E nxjerr krejt jashtë, unë e shoh dhe thotë ‘pse sheh aty?’. Po më fal pse e ke nxjerr me të pa këpucët?

Bjordi: Ishte rastësi që ka kaq shumë femra

Luizi: Po, ndodhi. Shumica e femrave këtu më janë dukur ma pengesa për rrugën time për të ecur drejt. E më duhej ti spastroja

Bjordi: Mirë, e kupton se kjo gjëja jashtë mund të përkthehet se seksizëm

Luizi: Jo Bjord nuk përkthehet si seksizëm, se po të ishte për seksizëm. E po të ishte se unë dua ti ngacmoja, nuk do isha me Kiarën

Bjordi: Nuk ka lidhje

Luizi: Unë e ekzagjeroj shikimin, se dua vetë me e acaruar. Është pjesë e imja ajo, por ti mos bie pre. Thotë ‘shkon ti duke folur pas shpine me mua’, ça nuk i kam thënë në fytyrë. Ja them prapë. Nuk je simpatike për gustot e mia, për gustot e Bjordin je më e bukura këtu brenda. Është çështje gustosh. Nuk i kam thënë je e shëmtuar, nuk ka dalë nga goja ime, as e shëmtuar dhe as e bërë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore