Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Për 3 ditë do ngelë shtatzënë?! Roza Lati zbulon premtimin

Për 3 ditë do ngelë shtatzënë?! Roza Lati zbulon

Moderatorja e njohur, Roza Lati, ishte ditën e djeshme në emisionin “Ftesë në 5”, ku komentoi setin më të ri fotografik të saj.

“Do isha bilionere po të shisja kasetën e seksit”, ishte ky titulli i projektit të saj me foto provokuese, veshur thjesht me rroba banje.

E pyetur nga moderatorja e programit, Bieta Sulo, Roza sqaroi njëherë e mirë se nuk ekziston një kasetë seksi, por e gjitha ishte një lojë për të tërhequr vëmendjen e njerëzve.

Për 3 ditë do ngelë shtatzënë?! Roza Lati zbulon

Moderatorja zbuloi se ka ende disa foto të tjera edhe më të “nxehta” të cilat pret t’i postojë për ditëlindje.

Thënë këtë, ajo tregoi se pas tre ditësh mbush plot 33 vjeç dhe sipas saj, kjo është një moshë e shenjtë.

“I kisha premtuar mamit që do isha bërë me fëmijë kur të mbushja 33 vjeç, por ja që s’ jam shtatzënë”, tha Roza, duke lënë të kuptohet që një fëmijë s’ është në planet e saj të afërta.

Për 3 ditë do ngelë shtatzënë?! Roza Lati zbulon

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore