Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Për 12 orë arrin 1 milion klikime/ Autorja e Për’puthen: “Fajet” i ka...

Për 12 orë arrin 1 milion klikime/ Autorja e Për’puthen:

Emisioni “Për’puthen” vijon të thyejë çdo rekord. Së fundmi, autorja e emisionit, Olsa Muhameti, nëpërmjet një postimi në Instastory ka treguar se puntata e djeshme ka arritur 1 milion klikime në vetëm 12 orë.

Autorja ka shkruar: “Vazhdon Për’puthen të thyejë rekorde, ja publiku me çon këtë printscreen. 1 m klikime për 12 orë. Në 6 orët e para kapet 800 mijë, Mevlani i ka fajet”.

Emisioni i mbrëmshëm ishte plot me replika të ashpra ndaj dy protagonistëve. Melisa ishte ajo, e cila shfaqi skena xhelozie pas takimit të Mevlanit me Ledjanën.

Por më pas, të gjitha vajzat u përfshinë në një debat të fortë me njëra-tjetrën dhe duket qartë nga të dhënat se interesi i publikut ka qenë mjaft i lartë.

Për 12 orë arrin 1 milion klikime/ Autorja e Për’puthen:

Për 12 orë arrin 1 milion klikime/ Autorja e Për’puthen:

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore