Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Pëlqente gjithmonë fotot me të pasmet e mia...”, një tjetër vajzë poston mesazhet ngacmuese me këngëtarin e famshëm

“Pëlqente gjithmonë fotot me të pasmet e mia...”,

Këngëtari i famshëm, Adam Levine, është akuzuar nga një tjetër vajzë në rrjetet sociale, se i ka dërguar mesazhe flirtuese në “Instagram”.

Sipas mediave të huaja, ajo quhet Ashley Russell dhe ka rrëfyer se në fillim të këtij viti, anëtari i grupit Maroon 5 ka parë postimet e saj në “Instastory”. Ajo ka shtuar më pas se ai i kishte pëlqyer pozat dhe i kishte dërguar menjëherë një mesazh.

Duke folur për DailyMail, 21-vjeçarja u shpreh se këngëtari i shkruante asaj pothuajse çdo natë rreth orës 22:00″.

“Pëlqente gjithmonë fotot me të pasmet e mia...”,

“Unë kontrolloja çdo herë që postoja një histori, e cila çdo ditë shihej gjithmonë nga ai”, pohoi Russell, e cila ka shtuar:

“Ai pëlqente kryesisht storyt me të pasmet e mia dhe gjithmonë do të dërgonte një mesazh me diçka që kishte të bënte me ditën e këmbëve apo të pasmeve në palestër”.

Gjatë bisede të supozuara midis 43-vjeçarit dhe Russell, ai i shkruante asaj: “‘Dita e këmbëve. Më e rëndësishmja dhe më e lehta për t’u kapërcyer.”

“Pëlqente gjithmonë fotot me të pasmet e mia...”,

Russell i tha gazetës se mendonte se ishte “e çuditshme” që Levine po fliste me të por ajo donte të vazhdonte bisedën e tyre për të parë se sa larg mund ta çonte.

“Kur i thashë se do të kapej duke u ngacmuar me vajza si unë, ai më ndaloi së dërguari mesazhe”, tha ajo. Pavarësisht se nuk fliste më me të, thuhet se këngëtari vazhdonte shikonte postimet e saj.

“Pëlqente gjithmonë fotot me të pasmet e mia...”,

“Unë mendoj se ky është kuptimi i vërtetë i mungesës së respektit ndaj një gruaje. Më trishton fakti që ai është i martuar dhe e bën këtë gjë”,- tha ajo për gazetën, duke shtuar se i dukej e çuditshme që ai fliste me të ‘duke marrë parasysh moshën e tij dhe që ai është i martuar’.

Ndërkohë kujtojmë se Russell bashkohet me katër gra të tjera që kanë dalë me pretendime kundër Adam.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore