Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Pati sukses në biznes, u tundua nga vajzat e bukura”, këngëtarja e njohur tregon si e tradhtoi ish-bashkëshorti

“Pati sukses në biznes, u tundua nga vajzat e bukura”,

Këngëtarja e njohur, Albërije Hadërgjonaj, ka zbuluar së fundmi disa detaje nga jeta e saj personale.

Teksa ishte e ftuar në emisionin NIN, këngëtarja tregoi se si shkoi martesa e saj drejt fundit. Ajo tha se kur ish-bashkëshorti i saj u bë me para, nisi që të kishte shumë bukuroshe përreth.

“Pati sukses në biznes, u tundua nga vajzat e bukura”,

“Ish-bashkëshorti im pati suksese në biznes dhe u bë shumë i fuqishëm dhe ishte shumë i ri, madje bukurosh. Sa hyri demokracia në Shqipëri, shqiptaret janë të bukura, kishte para dhe normalisht tundohesh kur i ke gjithë ato bukuroshe përreth”, u shpreh Hadërgjonaj, e cila nuk është martuar më.

Nga kjo martesë ajo ka dy vajza të njohura në ekranin shqiptar. Albërije tha se për të mos ju bërë barrë atyre, edhe mund të ketë ndonjë lidhje dashure në të ardhmen.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore