Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ç’pate me Maestron”/ Olta-Kiarës: I thashë qepe se na kapi, se ne do e kishim vazhduar bisedën (VIDEO)

 
 

“Ç’pate me Maestron”/ Olta-Kiarës: I thashë

Biseda deri vonë e Oltës dhe Armaldos, bëri kurioze Kiarën. Kjo e fundit sapo u ngrit nga gjumi, e pyeti Oltën se çfarë ndodhi mbrëmë në darkë me Maestron.

Olta tha se ai po i tregonte një plan që e kishte menduar gjithë ditën dhe natën. Sipas Oltës, ajo i tha Armaldos se plani i tij dihet.

Duke folur me të qeshur, Olta tha se ai u ngrit nga shtrati shkoi te dhoma e rrëfimit, u kthye sërish në dhomë dhe më pas i tha sërish Oltës se gaboi me mendimin e tij duke i kë dhënë të drejtë asaj.

Olta dhe Maestro folën gjatë mbrëmë për nominimet që priten të bëhen në ditët në vijim.

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore