Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pasi u shpall zyrtarisht miliardere, këngëtarja e famshme shfaqet në publik me pallton me vlerë... (FOTO)

Pasi u shpall zyrtarisht miliardere, këngëtarja e famshme shfaqet

Këngëtarja me famë botërore, Rihanna, njihet për stilin e saj të modës ekstravagant dhe të shtrenjtë.

E këtë e tregon herë pas here në daljet e saj publike. Pasi u shpall zyrtarisht si këngëtarja më e pasur në botë, Rihanna është parë në Los Angeles duke u përgatitur për ndonjë projekt të ri, e veshur me një “stil rruge”.

Pasi u shpall zyrtarisht miliardere, këngëtarja e famshme shfaqet

Në veshjen e saj ra menjëherë në sy palltoja nga “Bottega Veneta”, e cila duket se kushton plot 10 mijë dollarë. Këngëtarja e famshme e kishte kompletuar veshjen me një palë pantallona të shkurtra xhins, një bluzë të bardhë dhe atlete sportive.

Gjithashtu i dha një pamje tjetër të gjithë veshjes me shallin portokalli të mbështjellë rreth kokës dhe syze me pamje të ngushtë.

Pasi u shpall zyrtarisht miliardere, këngëtarja e famshme shfaqet

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore