Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pasi u shfaq e përlotur/ Tjetër përballje mes Sindit dhe Muratit: Kam akoma ndjenja për ty

Pasi u shfaq e përlotur/ Tjetër përballje mes Sindit dhe Muratit:

Javën që kaloi, Murati dhe Ola, patën takimin e tyre të parë, ku u shfaqën shumë të afërt me njëri-tjetrin. Pas transmetimit të takimit të tyre në “Për’puthen”, Sindi u duk se nuk e priti aspak mirë afrimitetin e tyre. Madje ajo e ka cilësuar Muratin si çunak që bie pre e provokimeve.

Më pas Sindi dhe Murati bënë edhe një ballafaqim, ku ajo i kërkoi llogari për veprimet e tij. Ajo u shpreh se ishte e zhgënjyer nga ai, pasi ra menjëherë pre e provokimit me një vajzë tjetër.

Menjëherë pas kësaj puntate, në rrjet u publikua një pjesë nga prapaskenat e “Për’puthen”, ku Sindi shfaqet e përlotur. Ndërkohë së fundmi janë publikuar pamje të tjera, ku duket se ata të dy kanë pasur një tjetër përballje në prapaskenë.

Pasi u shfaq e përlotur/ Tjetër përballje mes Sindit dhe Muratit:

Nga filmimet e tjera, Murati duket teksa i shkon nga pas konkurrentes ndërsa ajo përpiqet ta shmangë. Ajo i thotë Muratit se ai është një ndër ata persona që e ka lënduar më shumë.

“Kam ndjenja akoma për ty, por më ke lënduar”- dëgjohet t’i thotë Sindi Muratit me sytë e përlotur.

Pasi u shfaq e përlotur/ Tjetër përballje mes Sindit dhe Muratit:

Pasi u shfaq e përlotur/ Tjetër përballje mes Sindit dhe Muratit:

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore