Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pasi u kap në momente intime me Atdheun, reagon Jasmina: Ju thashë që do flisja të hënën...

Pasi u kap në momente intime me Atdheun, reagon Jasmina: Ju thashë

Pasi në rrjetet sociale qarkulloi një video ku Jasmina dukej mjaft e afërt me Atdheun, konkurrentja e “Për’puthen” ka reaguar përmes një postimi në “Instastory”.

Ajo shkruan se kishte thënë më herët se do të fliste për çdo gjë të hënën, por nuk ndodhi për arsye kohe.

“Ju thashë që të hënën do flitej çdo gjë, por nuk kishte kohë televizive siç u pa shumë mirë nga rrjedha e ngjarjeve! Këtu jemi, nuk ikëm do sqarohemi”, ka shkruar Jasmina duke e shoqëruar me një emoji zemre të bardhë.

Pasi u kap në momente intime me Atdheun, reagon Jasmina: Ju thashë

Tani Kadiu i bëri akoma më shumë kuriozë se për çfarë do flasë, pasi në fillim menduam se do flasë për Andin. por duket se situata qenka ndryshe, pasi imazhet e postuara sot, Jasmina dhe Atdheu duken mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit, ku nuk mungojnë momentet intime.

Pasi u kap në momente intime me Atdheun, reagon Jasmina: Ju thashë

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore