Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pasi Sara postoi foton me Andin, Jasmina i shkruan diçka Atdheut: I... (FOTO)

Pasi Sara postoi foton me Andin, Jasmina i shkruan diçka Atdheut: I...

Takimi i së premtes mes Andit dhe Sarës u duk qartë se shkaktoi debat të madhe, e madje edhe mërzitje. Jasmina nuk  e priti aspak mirë këtë takim, pasi Andi u shfaq mjaft i afërt me Sarën, duke e ngritur në krahë dhe duke e puthur në qafë.

Jasmina duket se u zhgënjye nga ky takim dhe i sulmoi që të dy në studio. Ajo tha se e ka respektuar Andin deri në fund dhe se ai duhej të bënte të njëjtën gjë.

Pasi Sara postoi foton me Andin, Jasmina i shkruan diçka Atdheut: I...

Nga ana tjetër ajo tha për Sarën, që e ka cilësuar si një nga mikeshat e saj. Më pas Jasmina  shtoi se nuk mund të ketë shoqëri me të për sa kohë flirton me djalin që vetë ajo ka qejf.

E duket se gjërat janë bërë edhe më serioze. Miqësia e tyre pati krisje aq të madhe, sa tashmë janë hequr edhe nga rrjetet sociale. Jasmin publikoi në “Instastory” foto me vajzat e “Për’puthen”, duke injoruar totalisht Sarën, të cilën madje e kishte prerë nga foto.

Pasi Sara postoi foton me Andin, Jasmina i shkruan diçka Atdheut: I...

Më pas Sara publikoi në “Instastory” një foto me Andin, krahas së cilës shkruan: “Për inat të vjehrrës, shkova me mullixhinë”.

Nuk ka vonuar shumë dhe ka ardhur reagimi i Jasminës,  e cila ka komentuar në foton që konkurrenti i “Për’puthen”, Atdheu ka postuar në “Instagram”.

Pasi Sara postoi foton me Andin, Jasmina i shkruan diçka Atdheut: I...

“I bukuri im”, shkruan ajo në postimin e Atdheut, duke e shoqëruar komentin me një zemër. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore