Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pasi i ra të fikët para të gjithëve, momenti tjetër kur Fifi rrëzohet sërish (VIDEO)

Pasi i ra të fikët para të gjithëve, momenti tjetër kur

BB VIP - Mbrëmjen e djeshme është bërë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, këngëtari i njohur, Valon Shehu. 

Ky i fundit po priste në oborrin e shtëpisë duke i rënë kitarës dhe kënduar, kur banorët e tjerë dolën jashtë që ta takonin dhe ta merrnin brenda.

E para që donte ta takonte ishte Fifi, e cila e njeh që nga jashtë Valonin. Teksa vraponte, këngëtarja e njohur u pa që u rrëzua në tokë, por fatmirësisht nuk pati probleme.

Këngëtarja e hitit “Marova” është shprehur e lumtur në momentin që ka takuar Valonin, duke e përqafuar dhe uruar mirëseardhje. 

E gjithë kjo ndodhi pas një momenti jo të mirë të Fifit gjatë spektaklit, e cila humbi ndjenjat gjatë një debati të ashpër me opinionisten e programit, Balina Bodinakun.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore