Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pasi i propozoi i dashuri i Becky G, Sebastian Lletget, akuzohet se ka tradhtuar artisten!

Pasi i propozoi i dashuri i Becky G, Sebastian Lletget, akuzohet se ka tradhtuar

Partneri i Becky G, Sebastian Lletget, është akuzuar se e ka tradhtuar këngëtaren e njohur vetëm një muaj pasi i ka dhënë unazën e fejesës. Në dhjetor, ajo kishte postuar një video në rrjetet sociale për të ndarë me ndjekësit momentin emocional ku ai i propozoi asaj pas gjashtë vitesh lidhje.

Megjithatë, përdoruesi i Instagramit @ja29po pohoi se mesfushori i FC Dallas e tradhtoi këngëtaren me një grua të re shkurtin e kaluar në klubin e natës Shoko që ndodhej në Madrid, Spanjë. Gruaja pretendon se ka prova të asaj që ndodhi atë natë. Siç tregon ajo, mes provave do të kishte edhe foto, madje edhe video intime.

Pasi i propozoi i dashuri i Becky G, Sebastian Lletget, akuzohet se ka tradhtuar

Me anë të një postimi në Instagram, gruaja i kërkon Becky G-së të kontaktojë me të, duke pretenduar se nuk mund ta publikojë informacionin pasi bëhet fjalë për përmbajtje sensitive. Në mesazh thuhet se:

Sebastian, i dashuri yt, të ka tradhtuar në shkurt dhe unë i kam të gjitha provat. Mund t’i dërgoj privatisht. Shtypi po më kontakton sepse nuk do të hesht.

Mesazhi përfshin imazhe të klubit të natës, një audio të supozuar dhe screenshoot-e nga bisedat mes tyre. As Becky G dhe as Lletget nuk kanë komentuar ende për të. Pasi postimet u bënë virale, llogaria në Instagram u fshi.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore