Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pasi i dolën fotot shokuese në rrjet, modelja e famshme u ‘mbyll gojën’ të gjithëve me pamjen e saj (FOTO)

Pasi i dolën fotot shokuese në rrjet, modelja e famshme u ‘mbyll

Modelja e famshme, Cara Delevingne, është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes. Pas fotove shokuese që bënë xhiron në rrjet, tashmë modelja është shfaqur në një gjendje mjaft të mirë dhe të kuruar teksa merrte pjesë në një event të Javës së Modës në Paris.

Ajo u pa e veshur me të zeza, ku vëmendjen e mori grimi i saj. Cara dukej kaq e qeshur dhe po e shijonte momentin.

Më herët, foto të modeles në gjendje aspak të mirë u bënë virale në rrjet. Madje një dëshmitar shprehej: “Pinte duhan dhe fliste e nervozuar në celularin e saj, të cilin e lëshoi në një moment”.

Pasi i dolën fotot shokuese në rrjet, modelja e famshme u ‘mbyll

“E gjithë kjo është shumë shqetësuese. Cara ka qenë e hapur për problemet e saj të shëndetit mendor në të kaluarën”, tha një mik i familjes së Cara-s, i cili shtoi: “Ajo vjen nga një familje shumë e mirë dhe natyrisht, ata do të mblidhen dhe do të bëjnë gjithçka që duhet për ta ndihmuar”.

“Familja është e shqetësuar qartë për të, prandaj Poppy menjëherë shkoi të ishte me të. Të gjithë janë të shqetësuar për sjelljen e Caras”.

Por mesa duket gjendja e Cara-s është stabilizuar dhe bukuroshja duket mjaft mirë dhe super në formë. Kujtojmë që mikeshat e saj u shfaqën mjaft të shqetësuar, ku Margot Robbie u pa duke qarë jashtë banesës së modeles.

Pasi i dolën fotot shokuese në rrjet, modelja e famshme u ‘mbyll

Pasi i dolën fotot shokuese në rrjet, modelja e famshme u ‘mbyll

Pasi i dolën fotot shokuese në rrjet, modelja e famshme u ‘mbyll

Pasi i dolën fotot shokuese në rrjet, modelja e famshme u ‘mbyll

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore