Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pasi e përshëndeti në letrën për Donaldin, Romeo flirton live me Beniadën

Pasi e përshëndeti në letrën për Donaldin, Romeo

Vëllai binjak i Donaldit, Romeo hyri sonte në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Pasi u çmall me të vëllain në dhomën e surprizave, Romeo veshi rrobat e Donaldit dhe shkoi pranë banorëve. Ata u habitën kur e panë, por nuk reaguan. Më vonë, Einxhel u bind dhe tha se ai është Romeo.

Në një letër që i ka dërguar më herët, Romeo i shkruante Donaldit edhe për Beniadën, duke i kërkuar “t’i thotë ndonjë gjë të mirë”.

Sonte ai kishte mundësinë ta bënte vetë këtë gjë. Teksa e përqafoi, e komplimentoi modelen dhe kur po ikte i tha se për "çdo gjë mund të kërkojë ndihmën e tij".

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore