Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pasi bëri sherr të ashpër në studio me Julin për “vajin e Borshit”, Sindi nis batutat: Jam ekstra e virgjër (FOTO)

Pasi bëri sherr të ashpër në studio me Julin për

Pas një jave që Sindi Loci mungoi në studion e “Për’puthen”, ajo ishte e pranishme në “Për’puthen Prime”, ku u vendos përballë Julit me të cilit pati sherrin e fortë.

Teksa në rrjetet sociale tha se do t’i kërkonte falje Juljanit, në fakt ajo u duk se po i kërkonte llogari për batutën e tij në lidhje me “vajin e Borshit”.

Gjithashtu debati agravoi sërish në studio mes konkurrentëve dhe opinionistit, Arjan Konomi. Ky i fundit i kërkoi Sindit që të mos përpiqej të hiqte fajin nga vetja duke i kërkuar llogari të tjerëve.

Pasi bëri sherr të ashpër në studio me Julin për

Ndërkohë pas transmetimit të “Për’puthen Prime”, Sindi vendosi që të bënte një bashkëbisedim me ndjekësit e saj të shumtë. E sigurisht që fansat nuk kanë lënë pa i përmendur edhe batutën e vajit ekstra të virgjër të Borshit.

Teksa në studio nisi të bërtiste e më pas edhe të largohej kur iu bë ai koment, tani duket se konkurrentja e “Për’puthen” ka vendosur që të ndryshojë totalisht mendim.

Pasi bëri sherr të ashpër në studio me Julin për

“Çkemi virgjëreshë”, i shkruan dikush, të cilit Sindi i përgjigjet: “Heyyy jam ekstra e virgjër, vaj Borshi.. po më ofendon tani.”

“Meqë qenka batutë dhe po dhurohen shishe vaji… po dua edhe unë një shishe, apo prit se unë isha vetë vaji”, shkruan Sindi më tej.

Pasi bëri sherr të ashpër në studio me Julin për

Ndërkohë dikush tjetër i shkruan: “Vaj ekstra i virgjër Borshi e mësove tani. Mirë që mëson dy llafe por bën dhe si e zgjuar. Kot je”.

“Ehhh po tani të aktrojmë dhe ne një çikë se do më dojë më shumë publiku po aktrova”, i është përgjigjur Sindi me sportivitet.

Pasi bëri sherr të ashpër në studio me Julin për

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore