Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pasi bëri ndërhyrjen e radhës, Ana Kauri zbulon si duket tani me buzëqeshjen e re (FOTO)

Pasi bëri ndërhyrjen e radhës, Ana Kauri zbulon si duket tani me

Ana Kauri u bë e njohur nga publiku pasi ishte pjesë e emisionit “Për’puthen”. E madje edhe pse ka kohë që është larguar nga programi, ajo vijon që të jetë në qendër të vëmendjes së fansave të shumtë.

Duket se ajo është mjaft e drejtpërdrejtë me ndjekësit në “Instagram”, pasi nuk e pati aspak problem të tregonte për ndërhyrjet estetike që bëri në buzë dhe hundë. Madje dje zbuloi se do të bënte edhe një ndryshim tjetër, e kishte lidhje pikërisht me dhëmbët.

Tani Ana ka zbuluar rezultatin pas ndërhyrjes që pati në dhëmbë, e duket se ajo është mjaft e kënaqur me ndryshimin e radhës. Ju si mendoni?

Pasi bëri ndërhyrjen e radhës, Ana Kauri zbulon si duket tani me

Pasi bëri ndërhyrjen e radhës, Ana Kauri zbulon si duket tani me

Pasi bëri ndërhyrjen e radhës, Ana Kauri zbulon si duket tani me

Pasi bëri ndërhyrjen e radhës, Ana Kauri zbulon si duket tani me

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore