Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pas zënkës Luizi puth Kiarën/ Moderatorja: Ik se më mërzite! (VIDEO)

Pas zënkës Luizi puth Kiarën/ Moderatorja: Ik se më

Kiara dhe Luiz patën një zënkë në mëngjes, ku në qendër të saj duket se ishte loja e djeshme dhe veprimi i Armaldos, i cili i ndihmuar nga Luizi, vendosi që të kryejë nevojat personale në praninë e banorëve të tjerë.

Mëngjesin e sotëm Kiara i shprehu se ndihet e mërzitu për veprimin e Armaldos dhe se nuk donte që Luizi të ndikonte tek ai dhe loja e tij.

Luizi: A e mbajta boll Bonë, a kalun 40 minuta? (Luizi puth Kiaraën)

Kiara: Për ca i bën këto lojra, më acaron tani. Ik tani më lër rehat. Ik se u mërzita 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore