Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pas Taynas, Ylli i Real Madridit çmendet për moderatoren shqiptare, ja çfarë ndodhi (FOTOT)

Pas Taynas, Ylli i Real Madridit çmendet për moderatoren shqiptare,

Ylli i Real Madrit, braziliani Viniciues vazhdon të pëlqejë vajzat shqiptare.

Gea Braha u bë e njohur 5 vjet më parë kur u bë pjesë e programit investigativ “Fiks Fare”, një eksperiencë që i hapi rrugën dhe sot ajo është gazetare sportive.

E ndjekur nga 270 mijë ndjekës në Instagram moderatorja gjithmonë ka tërhequr vëmendjen për fotot e saj.

Moderatorja paraqitet gjithmonë superseksi dhe provokative, duke treguar format e saj perfekte. E siç duket këto foto i kanë rënë në sy dhe futbollistit të Real Madridit, Vinicius Junior.

Ishte vetë moderatorja, e cila ka bërë të ditur se Viniciusi i ka shkruar asaj.

Nga postimi i bërë duket se Viniciusi i ka dërguar asaj një fotografi, por që moderatorja ka zgjedhur të mos i kthejë përgjigje.

“Nuk do ta var joo, kot e ke”, ka shkruar Gea Braha.

Kujtojmë se ylli i Real Madridit njihet dhe për shoqërinë që ka me reperen e njohur Taynan.

Pas Taynas, Ylli i Real Madridit çmendet për moderatoren shqiptare,Pas Taynas, Ylli i Real Madridit çmendet për moderatoren shqiptare,Pas Taynas, Ylli i Real Madridit çmendet për moderatoren shqiptare,Pas Taynas, Ylli i Real Madridit çmendet për moderatoren shqiptare, Pas Taynas, Ylli i Real Madridit çmendet për moderatoren shqiptare,Pas Taynas, Ylli i Real Madridit çmendet për moderatoren shqiptare,Pas Taynas, Ylli i Real Madridit çmendet për moderatoren shqiptare,Pas Taynas, Ylli i Real Madridit çmendet për moderatoren shqiptare,Pas Taynas, Ylli i Real Madridit çmendet për moderatoren shqiptare,Pas Taynas, Ylli i Real Madridit çmendet për moderatoren shqiptare,Pas Taynas, Ylli i Real Madridit çmendet për moderatoren shqiptare,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore