Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pas surprizës së veçantë për ditëlindjen e tij, Marina poston videon intime me Getoarin (FOTO)

Pas surprizës së veçantë për ditëlindjen e tij,

Një ditë më parë ka festuar 38-vjetorin e lindjes Getoar Selimi. Ai u surpriza nga bashkëshortja e tij, Marina Vjollca, e cila i kishte bërë një tortë të veçantë dhe një urim special.

Ndërkohë pak më parë, Marina ka postuar në “Instastory” një video paksa intime nga shtrati. Bukuroshja ndodhet e shtrirë në shtrat, kur i afrohet reperi dhe e puth në hundë dhe në ballë.

Në video ajo ka vendosur që të etiketojë Getoarin si dhe të vendosë një emoji zemër. Ndërkohë kujtojmë se dje, ajo i bëri urimin e veçantë: “Gëzuar ditëlindjen bashkëshorti im i dashur, heroi im, mashkulli im i bukur. Doja të të uroja më të mirat, por ti tashmë më ke mua. S’ka nevojë”. “Jam me fat”, ia ktheu Getoari.

Pas surprizës së veçantë për ditëlindjen e tij,

Pas surprizës së veçantë për ditëlindjen e tij,

Pas surprizës së veçantë për ditëlindjen e tij,

Pas surprizës së veçantë për ditëlindjen e tij,

Pas surprizës së veçantë për ditëlindjen e tij,

Pas surprizës së veçantë për ditëlindjen e tij,

Pas surprizës së veçantë për ditëlindjen e tij,

Pas surprizës së veçantë për ditëlindjen e tij,

Pas surprizës së veçantë për ditëlindjen e tij,

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore