Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pas skandaleve të fundit, Shakira fotografohet në super formë dhe e qeshur (FOTO)

Pas skandaleve të fundit, Shakira fotografohet në super formë dhe

Shakira ka vendosur të largohet nga Miami dhe nga problemet të cilat po e përndjekin së fundmi.

Këngërarja kolumbiane u pa duke u larguar nga një aeroport i Miamit me djemtë e saj, pas lajmeve se ajo mund të përballet me deri në tetë vjet burg për mashtrim tatimor.

Autorja e hitit “Te Felicito” u fotografua në aeroport për dore me Sashan dhe Milan. Shakira së bashku me djemtë fluturoi drejt Los Angeles, Kaliforni, ku morën pjesë në një lojë të LA Dodger.

Pas skandaleve të fundit, Shakira fotografohet në super formë dhe

Shakira u shfaq me një fytyrë të guximshme rreth djemve të saj ndërsa ata bënin rrugën nëpër aeroport.

Krijuesja e hiteve Hips Don’t Lie dukej shumë në formë me një fustan veror ngjyrë pjeshke.

Mes skandalit të taksave dhe divorcit të vazhdueshëm, prania e Shakirës në rrjetet sociale i është kushtuar imazheve që lidhen me punën e saj. Postimet në Instagram kanë qenë kryesisht për shfaqjen së saj të re të show-t ‘Dancing With Myself’, ku ajo është gjyqtare së bashku me këngëtarin Nick Jonas dhe personalitetin e YouTube, Liza Koshy.

Pas skandaleve të fundit, Shakira fotografohet në super formë dhe

Pas skandaleve të fundit, Shakira fotografohet në super formë dhe

Pas skandaleve të fundit, Shakira fotografohet në super formë dhe

Pas skandaleve të fundit, Shakira fotografohet në super formë dhe

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore