Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pas sherrit me Fationin, konkurrenti i ri i “Për’puthen” reagon për herë të parë: Një sjellje që nuk duhet...

Pas sherrit me Fationin, konkurrenti i ri i “Për’puthen”

Në puntatën e një dite më parë në “Për’puthen” ndodhi një situatë e paprecedentë. Konkurrenti më i ri i emisionit, Erisi u kap me Fationin. Fillimisht debati nisi me fjalë, madje edhe banale.

Pas transmetimit të kësaj puntate, Fationi zbuloi se kishte marrë vendimin që të largohej nga reality show. Ai falënderon autoren e emisionit, Olsa Muhametin, opinionistin Arjan Konomi dhe prezantuesen, Bora Zemani.

Pas sherrit me Fationin, konkurrenti i ri i “Për’puthen”

Gjithashtu, ai shkruan se arsyeja e vërtetë e largimit ka të bëjë me faktin se shumë persona aty nuk janë real, çka në shumicën e rasteve e kanë shtyrë të dalë nga vetja.

Nga ana tjetër, edhe konkurrenti i ri ka vendosur që të reagojë në lidhje me ngjarjen e pazakontë. Ai kërkon ndjesë dhe shpreson që të mos ndodhet në një situatë të tillë sërish.

Pas sherrit me Fationin, konkurrenti i ri i “Për’puthen”

 “Kërkoj ndjesë për situatën e sotme që doli jashtë kontrollit, për një sjellje që nuk duhet shfaqur në programe televizive si një shembull i keq për publikun. Shpresoj të mos ndodhem sërish në një situatë të tillë. Respekt për të gjithë ju që më keni përkrahur”, shkruam Erisi.

Pas sherrit me Fationin, konkurrenti i ri i “Për’puthen”

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore