Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pas rënies drastike në peshë, Fifi ndryshoi look dhe i la fansat gojëhapur (FOTO)

Pas rënies drastike në peshë, Fifi ndryshoi look dhe i la fansat

Këngëtarja e dashur për publikun, Fifi, ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të rënies drastike në peshë. Në postimet në rrjetet sociale, ajo i ka surprizuar fansat me paraqitjen e saj dhe linjat trupore.

Një ditë më parë, Fifi ka postuar disa fotografi një rrjetet sociale ku shfaqet me flokët bionde. E veshur me një fustan blu, këngëtarja shfaqet më në formë se kurrë.

Pas rënies drastike në peshë, Fifi ndryshoi look dhe i la fansat

Edhe pse duket se janë më shumë paruke se sa floku i saj natyral, ose ka ndryshuar ngjyrën e flokëve me ndonjë aplikacion, ndjekësit e shumtë e kanë pëlqyer këtë ndryshim.

Ndërsa nga ana tjetër, përsa i përket projekteve muzikore, Fifi publikoi pak muaj më parë duetin me Young Zerkën, ndërsa së fundmi ka bërë me dije se pritet të sjellë një tjetër duet me reperin Blleki.

Pas rënies drastike në peshë, Fifi ndryshoi look dhe i la fansat

Pas rënies drastike në peshë, Fifi ndryshoi look dhe i la fansat

Pas rënies drastike në peshë, Fifi ndryshoi look dhe i la fansat

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore