Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pas problemeve me bashkëshortin, Kim Kardashian stresohet në rezidencë 120 milionë dollarë (FOTO)

Pas problemeve me bashkëshortin, Kim Kardashian stresohet në

Kim Kardashian dhe familja e saj kanë disa ditë që qëndrojnë në një rezidencë 120 milionë dollarë në Malibu, duke u larguar nga Kanye West, i cili së fundmi ka bërë disa deklarata që i ka shokuar të gjithë.

Të gjitha motrat Kardashian kanë pasur nevojë për qetësi pas deklaratave që kandidati për president në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka bërë ndaj tyre.

Për dy ditët e fundit, motrat Kardashian - përfshirë Kylie Jenner, Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian dhe Kim – janë transferuar të gjitha në shtëpinë e re që fansat nuk e kanë parë asnjëherë në rrjetet sociale.

Sidoqoftë, Kardashians do të banojnë në këtë shtëpi për një kohë të shkurtër pasi Diana Jenkins - një shoqe e ngushtë e themelueses të Skims - i ka lënë ata të shijojnë pronën ndërsa ajo pret me padurim një blerës.

Pas problemeve me bashkëshortin, Kim Kardashian stresohet në

Pas problemeve me bashkëshortin, Kim Kardashian stresohet në

Pas problemeve me bashkëshortin, Kim Kardashian stresohet në

Pas problemeve me bashkëshortin, Kim Kardashian stresohet në

Pas problemeve me bashkëshortin, Kim Kardashian stresohet në

Pas problemeve me bashkëshortin, Kim Kardashian stresohet në

Pas problemeve me bashkëshortin, Kim Kardashian stresohet në

Pas problemeve me bashkëshortin, Kim Kardashian stresohet në

Pas problemeve me bashkëshortin, Kim Kardashian stresohet në

Pas problemeve me bashkëshortin, Kim Kardashian stresohet në

Pas problemeve me bashkëshortin, Kim Kardashian stresohet në

Pas problemeve me bashkëshortin, Kim Kardashian stresohet në

Pas problemeve me bashkëshortin, Kim Kardashian stresohet në

Pas problemeve me bashkëshortin, Kim Kardashian stresohet në

Pas problemeve me bashkëshortin, Kim Kardashian stresohet në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore