Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pas postimit të fundit në Instagram, Britney zbulon se është pajtuar me motrën e saj!

Pas postimit të fundit në Instagram, Britney zbulon se është

Jamie Lynn Spears dhe Britney Spears duket se i kanë rregulluar gjërat mes tyre. Pas përfundimit të çështjes së saj 13-vjeçare, Britney u grind publikisht me motrën e saj 31-vjeçare, me të cilën ajo ofroi një thirrje speciale të premten, në ditëlindjen e këngëtares së 41-të. Britney Spears i ka shkruar dy imazhe të Jamie Lynn me

Kjo është dita ime e parë, por ti je zemra ime, kështu që unë po mendoj për ty. Urime që je kaq e guximshme, frymëzuese dhe tregove guxim dhe lavdi në shfaqjen tënde! Nuk je vetëm … nëse dikush e di se si ndihet … e kuptoj Motra ime e vogël! Të dua!

Fansat dhe ndjekësit u befasuan nga angazhimi i Britney ndaj motrës së saj. Jamie Lynn mori një letër pushimi dhe ndalimi nga avokati i Britney, Mathew Rosengart, në fillim të këtij viti, duke i kërkuar asaj të ndalonte reklamimin e biografisë së saj, Gjërat që duhet të kisha thënë, duke folur negativisht për klientin e tij.

Bryan Freedmanfire, avokati i Jamie Lynn, iu përgjigj Rosengart në një letër të tij, duke thirrur “akuzat e ndyra” që Britney kishte bërë për motrën e saj gjatë konfliktit të tyre në mediat sociale. Motrat kanë debatuar para publikut në rrjetet sociale për pohimet në Story-t e Jamie Lynn.

Pasi Jamie Lynn zbuloi detaje të edukimit të saj në intervista, duke përfshirë pretendimet se Britney herë pas here sillej “në mënyrë të çrregullt” dhe një herë i mbylli të dy në një dhomë me thikë.

Jamie Lynn postoi një deklaratë në Instagram në janar duke siguruar motrën e saj të madhe se ajo “është gjithmonë këtu” për të dhe duke thënë se akuzat që bën Britney në mediat sociale “nuk përputhen” me atë që motrat diskutojnë në mënyrë private.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore