Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pas ndarjes nga Rudina Dembacaj, Aleksandër Varfaj bën veprimin e papritur (FOTOT)

Pas ndarjes nga Rudina Dembacaj, Aleksandër Varfaj bën veprimin e

Ish-bashkëshorti i aktores së humorit Rudina Dembacaj, Aleksandër Varfaj ishte në qendër të vëmendjes së mediave rozë, pas ndarjes nga aktorja disa muaj më parë.

Varfaj është gjithmonë aktiv në rrjetet sociale ku ndan foto nga përditshmëria e tij apo video të vajzës, Viktoria.

Së fundmi ai ka ndarë një foto në ‘Instastory’ ku vihet re një makinë e dëmtuar me anë të së cilës tregon si është kur je në një marrëdhënie dhe një makinë në gjendje të mirë me të cilën nënkupton si është kur je single, duke treguar kështu se nuk ka një tjetër partnere në krah.

Pas ndarjes nga Rudina Dembacaj, Aleksandër Varfaj bën veprimin e Pas ndarjes nga Rudina Dembacaj, Aleksandër Varfaj bën veprimin e Pas ndarjes nga Rudina Dembacaj, Aleksandër Varfaj bën veprimin e Pas ndarjes nga Rudina Dembacaj, Aleksandër Varfaj bën veprimin e  Pas ndarjes nga Rudina Dembacaj, Aleksandër Varfaj bën veprimin e Pas ndarjes nga Rudina Dembacaj, Aleksandër Varfaj bën veprimin e Pas ndarjes nga Rudina Dembacaj, Aleksandër Varfaj bën veprimin e Pas ndarjes nga Rudina Dembacaj, Aleksandër Varfaj bën veprimin e Pas ndarjes nga Rudina Dembacaj, Aleksandër Varfaj bën veprimin e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore