Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pas largimit të Fifit nga “Big Brother VIP”, disa banorë falen (VIDEO)

Pas largimit të Fifit nga “Big Brother VIP”, disa banorë

BB VIP - Pas ngjarjes së ndodhur gjatë spektaklit të së martës, Fifi mori vendimin e rëndësishëm për rrugëtimin e saj në "Big Brother VIP". Ajo u largua përfundimisht nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Këngëtarja e dashur për publikun ka vendosur t’i përkushtohet shëndetit të saj psikologjik.

“Dua t’ju informoj se unë duhet të lë sot shtëpinë. Kjo eksperiencë nuk po më bën mirë dhe për këtë duhet të merrem pak me veten. Duhet të kujdesem për veten dhe nuk mund të vazhdoj më. Nuk po marr dot frymë këtu brenda”, tha ajo.

Menjëherë pas këtij lajmi, banorët e përlotur nisën të përshendeten me këngëtaren. Shumë prej tyre nuk e përjetuan aspak mirë vendimin e saj pasi ka qënë një person shumë i rëndësishëm brenda asaj shtëpie me të mirat dhe të këqijat e saj.

Sapo këngëtarja u largua nga shtëpia e BB VIP, disa nga banorët u falën. Kujtojmë se këngëtarja la shtëpinë për shkak të një gjendjeje emocionale të rënduar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore