Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pas divorcit modelja Gisele Bundchen udhëton me fëmijët në Disney World në Florida!

Pas divorcit modelja Gisele Bundchen udhëton me fëmijët në

Supermodelja braziliane Gisele Bundchen ndau imazhe të një udhëtimi më të fundit në Disney World në Florida për të festuar paraprakisht ditëlindjen e 10-të të vajzës së saj Vivian. Udhëtimi përbëhej nga nëna dhe vajza, miq të shumtë dhe nënat e tyre. Pamjet e tjera përfshinin Bundchen duke ngrënë një akullore të mbuluar me çokollatë në formë Mickey Mouse, si dhe një aksion, të xhiruar ndërsa ajo dhe grupi i saj shkonin në xhiron e The Twilight Zone Tower of Terror.

Bundchen dhe Brady njoftuan divorcin e tyre në Twitter në fund të tetorit. Që kur ata konfirmuan zyrtarisht divorcin e tyre, Bundchen është përfolur se është në lidhje me instruktorin e Jiu-Jitsu, Joaquim Valente. Megjithatë, sipas një astrologu të quajtur Joy Yascone-Elms, Bundchen mund të rindezë marrëdhënien e saj me Leonardo DiCaprion diku vitin e ardhshëm.

Leonardo DiCaprio do të kthehet gjatë 22 korrikut 2023 dhe 3 shtatorit 2023. Ai do të dëshirojë martesën vitin e ardhshëm. Ata do të rilidhen si miq gjatë kësaj retrograde të Venusit dhe unë mendoj se dashuria mund të ringjallet mes tyre dhe do të jetë disi si Bennifer (Jennifer Lopez dhe Ben Affleck). Venus retrograde tregon një rrëfim të ndryshëm. Kjo i jep Gisele Bündchen dhe Leonardo DiCaprio mundësinë për t’u rilidhur. Me Venusin që shkon retrograde te Luani në korrik 2023, çifti mund të rindez një miqësi që çon në dashuri dhe martesë ndërsa Jupiteri kalon tranzitin e Demit. Leonardo dhe Gisele kanë një pajtueshmëri të shkëlqyer siç shihet në të njëjtën mënyrë në grafikun e Joaquim Valente. Leonardo ka një hënë Peshore dhe është një Akrep si Joaquim. Lëvizja retrograde e Venusit, megjithatë, mund të sugjerojë gjithashtu që Tom Brady dhe Bündchen të ribashkohen. Gisele si një Gaforre dhe Tom si një Luan mund të hedhin një vështrim të dytë në lidhjen e tyre tani që Saturni sfidues do të ishte larguar në shtëpinë e tyre të shtatë të martesës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore