Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pas debateve dhe pyetjeve për marrëdhënie intime, Fjori i kthehet keq Samiut: Mos fol më se...

Pas debateve dhe pyetjeve për marrëdhënie intime, Fjori i kthehet

Pas takimit me Samiun ku dukej se nuk dorëzohej ndonëse ai ia theksonte se nuk kishte pëlqim për të, Fjori duket se është ftohur krejtësisht nga ai.

Teksa komentohej takimi Efit me Aldisin, ky i fundit u shpreh se Fjori nuk ishte në interesat e tij.

Kjo duket se e revoltoi Fjorin, e cila po fliste dhe ndërhyri Samiu, të cilit iu kthye shumë ashpër.

Fjori: Mos më fol mua se nuk ta kam frikën.

Efi: A nuk po sillesh pak 5 vjeçe?

Kujtojmë se takimi i Fjorit dhe Samiut nuk ka shkuar siç duhet. Që në fillim, Samiu i bëri të qartë se në një takim që kanë pasur jashtë programit nuk i ka pëlqyer. Pas kësaj, Samiu e pyeti për marrëdhëniet seksuale, gjë që revoltoi Fjorin.

Sami: Çfarë ke që po fërkohesh?

Fjori: Pse po të pengoj?

Sami: Ndoshta po bëhesh horny.

Fjori: Të përballoj edhe pse je i dehur.

Sami: Kur është hera e fundit që ke bërë marrëdhënie seksuale?

Fjori: Nuk mund ta them.

Sami: Janë disa gjëra që shihen dhe mendon se po humb kohë aty se nuk do të përputhesh.

Fjori: E ke shumë gabim. Ke gjithë takimin që përmend emrin e një vajze tjetër (Efit). Nuk e di pse e bën, por nëse e bën prap nuk do kesh takim me mua.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore