Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pas Brooklyn, edhe djali tjetër i Beckham del hapur me të dashurën (FOTO)

Pas Brooklyn, edhe djali tjetër i Beckham del hapur me të

Vëllai i tij Brooklyn sapo njoftoi fejesën dhe planet për një dasmë madhështor vitin që vjen.

Por as djali më i vogël i ish-futbollistit David Beckham nuk mbetet mbrapa duke postuar fotografi me të dashurën e tij modele Mia Regan.

Romeo Beckham, që synon të bëhet një yll tenisi, duket tek shijon motin e nxehtë në një pishinë me të dashurën e tij elegante.

Mia, gjithashtu 17 vjeç, duket shumë e dashuruar me djalin e David dhe Victoria Beckham, dhe këtë e tregon me gjestet e saj si puthje e përqafime.

Pas Brooklyn, edhe djali tjetër i Beckham del hapur me të

Pas Brooklyn, edhe djali tjetër i Beckham del hapur me të

Pas Brooklyn, edhe djali tjetër i Beckham del hapur me të

Pas Brooklyn, edhe djali tjetër i Beckham del hapur me të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore