Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pas 9 vitesh i rikthehet tumori në kokë, Dafina Zeqiri përlot me fjalët për Adriana Matoshin

Pas 9 vitesh i rikthehet tumori në kokë, Dafina Zeqiri përlot me

KOSOVË- Aktorja dhe deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, ka njoftuar ditën e sotme se i është rikthyer tumori në kokë pas 9 vitesh.

Lajmin e ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale teksa tregoi se kjo ndodhi pas nëntë vitesh, meqë u diagnostikua kur ishte shtatzënë me fëmijën e katërt.

Duket se pas këtij statusi reagimet kanë qenë të shumta në mbështetje të aktores, teksa e nxisin të luftojë dhe dashuroj jetën sepse edhe kjo situatë do të kapërcehet.

Ndër personat që e kanë superuar publikisht ka qenë edhe këngëtarja Dafina Zeqiri.

Kjo e fundit, ka postuar në Instagram një pjesë nga videoklipi i këngës “Duro”, ku protagonistja kryesore është vetë Adriana, e cila jep mesazh vajzave dhe grave të përballen me çdo sfidë të jetës se do ja dalin.

“Une zgjedh buzqeshjen si petkun me te mire te mbrojtjes dhe perballjes me sfidat e jetes!
Femer e forte eshte ajo e cila pas cdo dhimbje arrine te perqafoj realitetin me nje buzqeshje e cila flet me shume se 1,0000 fjale”, ka shkruar Dafina./Gazeta Shqip

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore