Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pas 11-vitesh mungesë në muzikë, rikthehet këngëtari i njohur: Jam kritikuar... (FOTO)

Pas 11-vitesh mungesë në muzikë, rikthehet këngëtari i

Erion Korini ka qenë ndër këngëtarët më të spikatur të viteve 2000, duke sjellë vazhdimisht këngë të reja dhe bashkëpunime të ndryshme.

Pas 11-vitesh mungesë në muzikë, Erioni është rikthyer me një bashkëpunim “Verë e largët” me artisten e re, Grace Kozeli.   

Mëngjesin e sotëm ata ishin të ftuar në emisionin “Wake Up” në Top Channel, ku rrëfyen se kënga ka ardhur shumë natyrshëm dhe është realizuar “për qejf” dhe jo për  klikime.

Ndër të tjera Erioni tregoi se përgjatë mungesës së tij prej 11-vitesh në muzikë është kritikuar shumë nga miqtë dhe kolegët, pasi gjithmonë kanë pritur prej tij këngë të reja. Por pas këtij rikthimi duket se nuk do të përfundojë me kaq “frymëzimi” i Erionit, pasi është duke punuar për 4 projekte të reja në të cilat do të vijë solo.

Gjithashtu Korini tregoi se ka kënduar shumë këngë që si kam dashur, pasi në atë kohë vendoste menaxheri. Ndërsa i ngacmuar nga Isli se cilat kanë qenë këto këngë, Erioni preferoi t’i ruajë në heshtje.

Pas 11-vitesh mungesë në muzikë, rikthehet këngëtari i

Pas 11-vitesh mungesë në muzikë, rikthehet këngëtari i

Pas 11-vitesh mungesë në muzikë, rikthehet këngëtari i

Pas 11-vitesh mungesë në muzikë, rikthehet këngëtari i

Pas 11-vitesh mungesë në muzikë, rikthehet këngëtari i

Pas 11-vitesh mungesë në muzikë, rikthehet këngëtari i

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore