Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Partnerja e Stresit bën tatuazhin gjigant, fansat nuk e pëlqejnë (FOTO)

Partnerja e Stresit bën tatuazhin gjigant, fansat nuk e pëlqejnë

Partnerja e reperit Stresi, Keisi, ka plot 57 mijë ndjekës në llogarinë e saj në “Instagram”, ku ndan me ta foto e video që tërheqin menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

Fotoja e fundit që Keisi ka hedhur në “Instagram” ka lënë të gjithë fansat pa fjalë. Kjo për faktin se ajo zbulon se ka bërë një tatuazh në të gjithë krahun.

Partnerja e Stresit bën tatuazhin gjigant, fansat nuk e pëlqejnë

“Surprizë!”, shkruan partnerja e Stresit krahas fotos ku menjëherë vërshuan komentet e shumta. E si gjithmonë ndjekësit u ndanë në dy pjesë, ata që e dashuruan këtë look dhe pjesa tjetër që mendonin se Keisit nuk i shkon aspak ky tatuazh.

Partnerja e Stresit bën tatuazhin gjigant, fansat nuk e pëlqejnë

Ajo nuk ka zbuluar kuptimin e tatuazhit, por siç vihet re krahu i Keisit është mbushur me figura të ndryshme, ndërsa ne dallojmë fytyrën e një femre, një orë dhe një busull.

Partnerja e Stresit bën tatuazhin gjigant, fansat nuk e pëlqejnë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore