Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Partnerja e re e Pique, Clara Chia nuk e ka pritur aspak mirë këngën e re të Shakira-s!

Partnerja e re e Pique, Clara Chia nuk e ka pritur aspak mirë

‘Sessions #53’ e Bizarrap dhe Shakira është kthyer në një hit muzikor kushtuar ish-it tuaj, kjo në bazë të referencave të dukshme për ish-partnerin e kolumbianes, Gerard Pique. Megjithatë, nuk ka në fokus vetëm babain e fëmijëve të saj, por ka edhe një mesazh tjetër për partneren aktuale të ish-lojtarit së Barcelonës, Clara Chia. 

Kujtojmë se Shakira në një fragment të këngës shprehet duke thënë:

Ajo ka emrin e një njeriu të mirë, qartë [një lojë me emrin Clara] nuk është ashtu siç tingëllon.

Partnerja e re e Pique, Clara Chia nuk e ka pritur aspak mirë

Kjo është arsyeja pse ‘Mamarazzi’ të El Periodico, Lorena Vazquez dhe Laura Fa, kanë shpjeguar në një pjesë të re të podcast-it të tyre se si 23-vjeçarja po e jeton këtë situatë të komplikuar.

I këndojnë në rrugë dhe të gjithë e njohin.

Sipas gazetarëve, Clara Chia mundohet ta ruajë qetësinë normalisht dhe “me stoicizëm”, ndonëse nuk është gjithmonë e lehtë. Dhe disa njerëz rreth saj sigurojnë se ka pasur disa situata “të pakëndshme” dhe se ajo nuk po pritet mirë dhe nuk po pretendon që të njihet në publik.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore