Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Partnerja e Ledri Vulës zbulon problemet e shtatzënisë: Mesi më këputet, me zor çohem... (FOTO)

Partnerja e Ledri Vulës zbulon problemet e shtatzënisë: Mesi

Edhe pak dhe pritjes së ëmbël po i vjen fundi. Shumë shpejt Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen prindër për herë të parë.

Partnerja e Ledrit do të sjellë në jetë një vajzë. Ndërkohë gjatë kësaj periudhe të bukur të shtatzënis, Sara ka ndarë me ndjekësit shpeshherë fotografi me barkun e rrumbullakosur. Gjithashtu ka treguar edhe problemet e vogla që ka patur gjatë kësaj kohe.

Partnerja e Ledri Vulës zbulon problemet e shtatzënisë: Mesi

Duke parë fotot e Sarës, ndjekësit kanë menduar se shtatzënia e saj po shkon “vaj”, por në fakt nuk është ashtu. Një ndjekëse shtatzënë e ka pyetur partneren e Ledrit nëse edhe ajo ka shqetësime si të gjithë femrat e tjera shtatzënë.

“A ta bëj i pyetje këshu shqetesime shtazanie ke ti? Zot na ruaj, ne vdiqem te shkretet, te vjella, vap, siklet, ankth, preokupim sa herë bëjmë ecografi dhe analiza. Ca me te thon ishalla qofsh si ne foto”- shkruan ndjekësja, të cilës Sara i zbulon shqetësimet e saj.

Partnerja e Ledri Vulës zbulon problemet e shtatzënisë: Mesi

“Kam si jo. Mesi me keputi fare (ndonjehere mezi eci dhe cohem nga krevati), per analizat mos me fol se stresi dhe qefi me i madh aty qenkan bashke, vape sa te duash… por nuk i kap aparati fotografik keto edhe ska pse. Bejme foto per qef jo per hall. Te uroj shtatezani sa me te lehte.”- është përgjigja e saj.

Partnerja e Ledri Vulës zbulon problemet e shtatzënisë: Mesi

Partnerja e Ledri Vulës zbulon problemet e shtatzënisë: Mesi

Partnerja e Ledri Vulës zbulon problemet e shtatzënisë: Mesi

Partnerja e Ledri Vulës zbulon problemet e shtatzënisë: Mesi

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore