Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Partnerja e Feros konfirmon shtatzëninë, dhuratat e çmendura që ka për fansat

Partnerja e Feros konfirmon shtatzëninë, dhuratat e çmendura

Vetëm pak ditë më parë, reperi Fero i dha fund beqarisë. Ai kurorëzoi në martesë dashurinë e tij me modelen bukuroshe, Arbenita Ismjali. Fansat ngelën të habitur nga martesa e tyre e papritur dhe u surprizuan kur ata dhanë lajmin se së shpejti do të bëhen prindër.

Në një foto nga ceremonia e tyre, Arbenita shfaqej me një fustan të ngushtë, ngjyrë të kuqe. Aty i dukej mjaft barku i rrumbullakosur. Më pas ishte “Prive” që shkruante se ata do të bëhen prindër të një vajze.

Partnerja e Feros konfirmon shtatzëninë, dhuratat e çmendura

Deri më tani asnjëri prej tyre nuk ka reaguar në lidhje me këto lajme. Por modelja seksi ka vendosur që të thyej heshtjen. “Jam shtatzënë”, shkruan Arbenita krahas disa pozave të  bukura, duke konfirmuar kështu pritjen e ëmbël.

Partnerja e Feros ka publikuar për herë të parë edhe foto me barkun e rrumbullakosur, teksa shihet e veshur me një bluzë të thjeshtë dhe xhinse.

Partnerja e Feros konfirmon shtatzëninë, dhuratat e çmendura

Gjithashtu ajo ka zbuluar se për të festuar këtë lajm të madh, ka vendosur të marrë pjesë në një giveaway dhe të shpërndajë dhurata për fansat e saj.

Partnerja e Feros konfirmon shtatzëninë, dhuratat e çmendura

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore