Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Partneri turk feston ditëlindjen, Genta e mbush me dhurata luksoze (FOTO)

Partneri turk feston ditëlindjen, Genta e mbush me dhurata luksoze (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, prej disa kohësh është duke shijuar romancën me partnerin tuk, Hussein Usta. Ky i fundit duket se është shumë romantik, pasi herë pas here e surprizon Gentën.

Por kësaj radhe është këngëtarja që surprizon Usta. Ai feston ditëlindjen dhe Genta nuk ka qëndruar pa e uruar publikisht.

Partneri turk feston ditëlindjen, Genta e mbush me dhurata luksoze (FOTO)

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”, shkruan ajo krahas fotos ku shfaqet partneri i saj. E sigurisht që vëmendjen e fansave e morën edhe çantat “Louis Vuitton” që ndodhen mbi tavolinë, duke na çuar direkt te dhuratat luksoze që Genta mund t’i ketë bërë.

Siç duket ata janë më të lumtur se kurrë përkrah njëri-tjetrit, ndaj Genta është e gatshme që të martohet.

Partneri turk feston ditëlindjen, Genta e mbush me dhurata luksoze (FOTO)

Ndërkohë kujtojmë se prej kohësh thuhet se këngëtarja është shtatzënë në pritje të fëmijës së saj të parë, madje kanë qarkulluar edhe disa foto që pretendojnë se tregojnë barkun e saj të rrumbullakosur. Mirëpo, media të tjera i kanë hedhur poshtë këto lajme, teksa vetë çifti nuk ka reaguar ende.

Partneri turk feston ditëlindjen, Genta e mbush me dhurata luksoze (FOTO)

Partneri turk feston ditëlindjen, Genta e mbush me dhurata luksoze (FOTO)

Partneri turk feston ditëlindjen, Genta e mbush me dhurata luksoze (FOTO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore